Objednaná grafika

Design pro Apple Queen

19. prosince 2014 v 20:01 | Ever Raven
Čauko,
Apple Queen si u mě objednala design a čekala na něj docela dlouho. Měla jsem ve škole plné ruce práce takže jsem za celý týden od úterý na počítač ani nesahla. Doufám že se jí layout bude líbit a že si ho ráda nastaví a dlouho jí tam vydrží.


S kým/čím: Apple White Thronecoming | Doba výroby: cca 30 minut | Spokojenost: 69 %

Tak snad se jí design líbí. Pokud chce abych jí ho nastavila, stačí napsat na e-mail heslo a je to!

Vaše Ever Raven

Pozadí za komentář pro Blondie

1. prosince 2014 v 20:24 | Ever Raven
Ahoj. Ještě dnes jsem se pustila do pozadí na komentář pro Blondie. Překvapivě jsem to stihla a získalo to u mě velikou oblibu. Každopádně jsou pozadí na komentář zaslýny Blondie na e-mail. Takže Blondie doufám, že se ti líbí. Tak si objednejte taky. Klikněte v horním menu na ,,Graphic" a rovnou si objednejte!

Pro Blondie Ever Raven

Záhlaví pro MH Zuzku

29. listopadu 2014 v 14:41 | Ever Raven
Ahoj. Zuzka si u mě objednala pouze Záhlaví, i když v nabídce nebylo. To ale vůbec nevadí protože i tak je to super! Tak jsem jí splodila nějaké to Vánoční záhlaví i se světélky, které jsem si nově stáhla a ořízla! Tak doufám že se Zuzce líbí a CeriseHood2, prosím, pošli mi na tvůj e-mail heslo a s čím design chceš, jaké barvy.... Prostě orientační věci. Můj e-mail znáš ;) Tak Zuzi, zde je záhlaví!


Design pro Holl´y

28. listopadu 2014 v 21:45 | Ever Raven
Ahojka. Hlásím se po delší neaktivitě ale už jsem docela vpohodě a můžu sedět u počítače :) Taaaakže... dneska jsem se pustila do slíbeného designu pro Briee.blog.cz. S designu jsem docela spokojená. Myslím, že se mi poměrně povedl :) Tak doufám, že i Holl´y se to bude líbit :) Zmínila jsem i adminku Popp´y i když jsem od ní v poslední době nezaznamenala ani jeden článek. Hlavně je aktivní Holl´y takže.... Tady je náhled na design. Holl´y už je dess nastaven :) Doufám že o mě bude šířit dobrou pověst :)


S kým/čím: Raven Queen, Holly and Poppy O´Hair | Doba výroby: cca 55 minut | Spokojenost: 90%

Pokud se vám design líbí, můžete mít na blogu něco podobného ale originálnějšího! Stačí si grafiku objednat!

Vaše adminka Ever Raven
 
 

Reklama