AFFs

Výsledky předvánoční kontroly Affs!

15. prosince 2014 v 18:00 | Ever Raven
Čauko,
dneska tady mám výsledky předvánoční kontroly affs. Jelikož jsem hodně upozorňovala docela dost lidí se zapsalo. Za čož fakt docela ost děkuju! Tak a tady jsou tedy výsledky!

Předvánoční kontrola Affs!

14. prosince 2014 v 20:55 | Ever Raven
Nazdar! Hodně mých AFFs na můj blog nechodí a tak jsem se rozhodla udělat takovouhle kontrolu affs. Už jsem jednu dělala ale předvánoční by asi moc neuškodila :) Takže jí sem dávám. A dobře si rozmyslete, zda na můj blog chodíte či ne. Jiní lidé kteří chtějí ke mně do AFFs by mi třeba byli věrni ale vy na můj blog mrknete jednou za uherský rok (jako že na něj nechodíte).

Ikonky pro moje Best Affs

12. prosince 2014 v 19:26 | Ever Raven
Čauko,
protože si svojích best affs vážím, tak jsem jim udělala jen takové jednoduché ikonky. Snad se jim budou líbit a mohou je i použít. Ale myslím, že na internetu jsou i lepčí grafičky než já a já se techniku ikonek naučila nedávno podle návodu Clawdie a Honey. Tak tady jsou ikonky. Žádné okeckávání! Jinak, v grafice otevřu novou objednávku. Objednávku ikonek. Tyhle byli dělané rychle, ale s jinými bych si dala velkou práci. Tak čumněte na ikonky!

Ikonka pro FlutterShimmer

Které z Affs zůstanou a které poletí?

2. prosince 2014 v 19:12 | Ever Raven
Ahoj,
na blog jsem napsala článek jménem kontrola Affs. Je oznámen i v menu v NEWS. Takže se nevymlouvejte že jste neviděli. Tááákže. Dopadlo to celkem dobře, hodně lidí jsi všimlo a já vidím, že někteří na tento blog opravdu chodí a záleží mi na nich. Nejsou to jedincové. Je jic hodně na to že můj blog nemá ani měsíc. Každopádně, tady budou přezdívky všech mých dosud přijatých Affs. Pod jejich jménem bude napsáno zůstává/nezůstává.
Táááákže...ti cos e zapsaly nemusí mít strach ale ti, co ne, už moc šanci nemají.

Kontrola Affs

29. listopadu 2014 v 13:35 | Ever Raven

Ahoj, mám sice poměrně dost Affs, jenomže z nich asi 5 komentuje. Možná ani to ne!
Takže jsem udělala zrádný článek. Je to ,,Kontrola Affs". Tááákže se pozná
kdo můj blog skutečně navštěvuje. Zrádné otázky....Muhahaha xD Napište nahoru do komentáře v kolik jste komentík začali psát. Takže
už pojďme na to!

KONTROLA AFFS PROBÍHÁ DO 2.1. 2014
DO 14:00
POKUD SE ZAPÍŠETE TŘEBA MINUTU POTÉ, TAK UŽ NEBERU!

Diplom od CeriseHood2

23. listopadu 2014 v 13:21 | Ever Raven
Ahoj, dneska je tu další článek a tentokrát je to myslím má první cena! Je za to, že jsem se přihlásila do AFFs! Jsem také moc ráda že jsem se přihlásila, protože toho nelituji. Byla jsem sobcem že ona mi psala komentíky a já ne! Jenom jsem mrkla na blog a hned zase někam jinam! Teď se to změní! Nastavila jsem si jí do Best AFFs a proto si jí budu lépe všímat a její blog navštěvovat každý den! U normálních AFFs bych jí navštěvovala 3x týdně ale to se teď změnilo! Ptám se tě CeriseHood2, odpustíš mi mojí sobeckost? Jestli ano, napiš pod článek. ještě jsem ti chtěla nabídnout udělání designu jestli budeš chtít! Když ano, napiš s čím hpo chceš, jaké barvy, co na něj chceš a jaké popisky chceš! Vše ráda udělám ale také můžeš říct že to necháš na mě! Tak a tady je tedy ta cena od CeriseHood2!

 
 

Reklama
Reklama